جیب خالی و پز عالی رو که شنیدی؟ اصلا معلوم نیست کِی یه سیب افتاد تو سر یکی و پز رو اختراع کرد!!!!

اما الان که به حد عالیِ خودش رسیده، چراغ‌خاموش و زیرپوستی، داره همه ی کارای مارو کنترل می کنه! مدیریت آقای پز در مغز ما نتیجه‌ش این شده که به‌راحتی همه چی بشه برا دل دیگرون، نه واسه دل خودمون.
رضایت دیگرون شده همه ی ماجرا یا به‌راحتی قلبای تو اینستا شده مهمتر از قلبای زندگی خودمون
تیکه کلام آقای پزم اینه:: لاکچری و آنچنانی و گرون‌گرون! مثل ماشینِ لاکچری، سفر و شامِ گرون گرون، عروسیِ آنچنانی و …
خب! قبل اینکه همه چی مون سپرده بشه به دست آقای پز!

و بیشتر از این، از همدیگه دور بشیم، یه کمپین واسه کمک اومده اونم چه کمپینی! کمپین #پز_عالی! یادمون باشه زیباترین پز، سادگیه! اگر شما هم طرفدار سادگی هستین، از سفره ساده، از مسافرت های کم هزینه و … خودتون عکس و فیلم بگیرین و با هشتگ پز عالی (#پز_عالی

با افتخار از سادگی حمایت کنید

پز عالی

تصاویر ارسالی شما

۰ نفر
تاکنون عضو کمپین شده‌اند

۹۷.۷.۷ تاریخ رُند تقویم بود و صدها نوزاد در این روز به اصطلاح شیک و لاکچری با اصرار والدین‌شان و حتی چند هفته مانده به روز موعود، پا به عرصه وجود گذاشتند؛ موجوداتی که جسم پردردشان شد بهای دلخوشی والدین‌شان …
« ۹۵.۵.۵»،« ۹۶.۶.۶»،« ۹۷.۷.۷»، سالروز ازدواج، تاریخ تولد پدر، مادر و… می‌توانند سایه‌ای شوم شوند که سال‌های سال و شاید به اندازه یک عمر دست از سر کودکانی که به زور باید شیک و باکلاس باشند، برنمی‌دارند؛ این درحالیست که اگر خانواده‌ها تنها کمی از چگونگی سیستم رشد جنین در ماه آخر بدانند، راضی نمی‌شوند حتی به اندازه یک روز در تاریخ تولد دلبندشان دست برند.

پز عالی

شما هم می‌توانید با هشتگ #پز_عالی تصاویر خود را در فضای مجازی منتشر کرده و یا برای ما ارسال نمایید.

پست الکترونیک : pozeaali@haminmedia.com

به تزریق و به تزریق و به تزریق!

پز عالی
پز عالی
پز عالی

#پز_عالی و ورزش!!!

بریم باشگاه بدنسازی و ورزش کنیم و در پایان مقادیر زیادی از عضلاتمون رو تو خیابون برای بقیه به نمایش بذاریم

جمع کوچکی در یک مجموعه رسانه ای با مدیریت محمدمهدی عسگری، پویش پز عالی را راه اندازی کرده اند. آنها در موسسه حامین به این فکر کردند که برای مقابله با مصرف گرایی و اسراف این پویش را ایجاد کنند؛ چرا؟ به دلایل متعدد و از مهم ترین آنها یک آمار تکان دهنده است که عسگری بر آن تاکید دارد. او در یکی از مصاحبه هایش با تلویزیون گفته است: ایرانی ها در آمارهای جهانی جزو کشورهای اسراف کار و مصرف گرا هستند. طبق آمارها، ایرانی ها معادل ۶۰ درصد درآمد نفتی کشور فقط دورریز غذا دارند و در این زمینه جزو سه کشور اول جهان هستند که آماری فاجعه بار است.

مثال دیگری که طراحان این پویش به آن اشاره دارند، مصرف طلا در ایران است. به گفته عسگری، ایرانیان در زمینه مصرف طلا جزو ده کشور اول جهان هستند و حجم زیادی طلا در خانه ها انبار شده و وارد چرخه اقتصادی نمی شود.

این پویش در جهان رسانه های مدرن تبلیغ می شود و سعی دارد از فضای این رسانه ها از جمله اینستاگرام که مبتنی بر دنبال کننده و موردپسند قرار گرفتن است، علیه همین رویکرد موردپسند واقع شدن و مصرف گرایی مبتنی بر جلب توجه اقدام کند.

ادامه در صفحه روزنامه جام جم

بازتاب پویش